Małgorzata Chylak

współwłaściciel przedszkola, matka

Jako była zawodniczka piłki ręcznej i lekkoatletyki oraz doświadczony rodzic, wie jak połączyć swoje pasje przy okazji zajęć z dziećmi. Wieloletnie doświadczenie w pracy jako specjalista w sektorze farmaceutycznym oraz na stanowiskach kierowniczych okazało się nieodzowne w realizacji marzenia, jakim jest przedszkole i żłobek Fair Play. Rodowita gdańszczanka, pełna energii, optymizmu i miłości do dzieci. Jej motto: "Najważniejszym naszym obowiązkiem wobec dzieci, to dać im szczęście".

Paweł Kusek

współwłaściciel przedszkola, ojciec

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, trener piłki nożnej II klasy, instruktor tenisa ziemnego. Pasję do sportu realizował najpierw jako czynny sportowiec, a następnie - zakładając szkołę piłkarską Akademia Sportu - jako trener dzieci i młodzieży. Swoją wiedzę pogłębiał na studiach podyplomowych „Zarządzanie w oświacie” oraz „Organizacja i zarządzanie sportem”. Organizator i współinicjator licznych projektów oraz turniejów sportowych dla młodych adeptów sportu.

Anna Chmielewska

nauczyciel opiekun

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku Nauki o Rodzinie oraz Uniwersytetu Warszawskiego- Profilaktyka Społeczna i Resocjalizacja (tytuł Magistra). Ponadto kontynuuje naukę w Akademii Pedagogiki Specjalnej na studiach podyplomowych zdobywając kwalifikacje pedagogiczne. Od szesnastego roku życia aktywna wolontariuszka. Zdobywała doświadczenie zawodowe wyjeżdżając na kolonie z dziećmi z rodzin biednych i dysfunkcyjnych, pracując jako opiekunka oraz odbywając praktyki w domach dziecka. Dzięki dwukrotnym wyjazdom na studia w ramach programu Erasmus a także wolontariatowi zagranicznemu AIESEC miała okazję doszkalać język angielski oraz zdobywać doświadczenie pracując z dziećmi z domów dziecka. W starszej grupie żłobkowej realizuje swój autorski program nauczania, dzięki czemu dzieci mają szansę poprzez zabawę wszechstronnie rozwijać się oraz poznawać otaczający je świat. W swojej pracy stara się, aby dziecko było szczęśliwe i czuło się dobrze w miejscu, w którym przebywa, gdyż - jak mówił Janusz Korczak - " Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".

Joanna Skrok

położna/kierownik żłobka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, mgr Zdrowia Publicznego, specjalizacja Zarządzanie Ochroną Zdrowia. Dyplomowana Położna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując w szpitalach na oddziałach dziecięcych i położniczych. W najmłodszej grupie żłobkowej prowadzi zajęcia dydaktyczne i ruchowe, dzięki którym dzieci rozwijają mowę, pamięć, a co najważniejsze poznają otaczający je świat. Dba o to, by dzieci czuły się w swojej grupie kochane i doceniane. Uśmiechnięta, pogodna i pełna optymizmu, kocha dzieci i pracę z nimi. Ponadto lubi sport i wycieczki górskie. Jej motto: "Bo najpiękniejszy na świecie jest uśmiech szczęśliwego dziecka".

Aleksandra Stępniak

pomoc nauczyciela/ opiekun

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego-Wydział Pedagogiczny. Technik żywienia. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując jako opiekunka do dzieci (od 6 msc do 3 lat). Lubi aktywne zabawy z dziećmi, jest odpowiedzialna, wesoła, cierpliwa i pełna energii. Ponadto lubi gotowanie i literaturę fantastyczną. Jej motto brzmi: "Dzieci potrzebują ciepła i miłości".

Ewa Milewska

nauczyciel/opiekun

Absolwentka Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Ukończyła studia II stopnia na kierunku Pedagogika Szkolna z Socjoterapią i Terapią Pedagogiczną. Kocha dzieci, jest osobą wesołą, uśmiechniętą i empatyczną. Uważa, że nic nie rozwesela świata lepiej niż dzieci.

Milena Ochal

nauczyciel/opiekun

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, na kierunku Wychowanie Przedszkolne oraz Pedagogika Resocjalizacyjna. Ukończone studia II stopnia na kierunku Profilaktyka Społeczna z Resocjalizacją Sądową. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła odbywając praktyki asystencko-pedagogiczne w szkołach i przedszkolach. Uwielbia pracę z dziećmi. Jest osobą uśmiechniętą, radosną i odpowiedzialną. Ponadto interesuje się literaturą faktu i działem związanym z kosmetologią. Jej motto to: „ Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi…”.

Joanna Rojek

pomoc nauczyciela/opiekun

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Profilaktyka Społeczna i Resocjalizacja. Doświadczenie w pracy dziećmi zdobyła odbywając praktyki w żłobku i przedszkolu. Jest osobą energiczną, co doskonale sprawdza się podczas pracy i zabawy z dziećmi. Jest także empatyczna i wrażliwa na indywidualne potrzeby dzieci. Miłośniczka zwierząt i aktywnie spędzanego czasu.

Marta Jazurek

pomoc opiekuna

Absolwentka szkoły gastronomicznej. Doświadczenie zdobyła poprzez pracę jako opiekunka, zajmowała się dziećmi w wieku od 5 m.ż do 2,5 lat. Uwielbia spędzać czas z dziećmi. Jest osobą bardzo kreatywną, co wykorzystuje podczas wymyślania dzieciom przeróżnych gier i zabaw. Spokojna, cierpliwa i wesoła, a ponadto pełna energii i chęci do pracy z dziećmi.

Dorota Szczerek

pomoc opiekuna

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Technik Farmacji. Jest osobą odpowiedzialną, uśmiechniętą i cierpliwą. Bardzo lubi dzieci i spędzanie z nimi czasu. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła jako mama i opiekunka do dzieci w wieku od 3 ms do 3 lat.  Jej motto brzmi :
" Nie bij, nie zawstydzaj, nie strasz, nie krzycz, nie lekceważ. Pocałuj, przytul, pochwal, posłuchaj."

Katarzyna Kosińska

opiekun

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła odbywając praktyki w żłobku. Jest osobą cierpliwą, kreatywną i opiekuńczą. W pracy z dziećmi stawia na ich bezpieczeństwo i indywidualne podejście do każdego dziecka. W życiu stara się cieszyć z małych rzeczy i dostrzegać piękno otaczającego nas świata. Jako największy cel w pracy z dziećmi stawia sobie rozbudowanie ciekawości świata i poznawanie go samodzielnie. W wolnych chwilach lubi czytać książki, interesuje się fotografią oraz wycieczkami rowerowymi. Jej motto to:  "Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego czego się pragnie" Paulo Coelho.

Maria Świderska

pomoc w przedszkolu i żłobku

Z wykształcenia pracownik socjalny, uzyskała dyplom na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej- Curie w Lublinie oraz na Kolegium Pracowników Służb Społecznych. Kocha dzieci, jest osobą cierpliwą, odpowiedzialną i empatyczna. Ma pozytywne podejście do życia. Poprzez pracę jako Instruktor Aktywnej Rehabilitacji, doskonaliła swoje umiejętności nauczania oraz prowadzenia zajęć. Jej pasją jest rugby na wózkach, dlatego też od wielu lat jest aktywnie zaangażowana we współpracę z lubelską drużyną Brave Snails.