Małgorzata Chylak

współwłaściciel przedszkola, matka

Jako była zawodniczka piłki ręcznej i lekkoatletyki oraz doświadczony rodzic, wie jak połączyć swoje pasje przy okazji zajęć z dziećmi. Wieloletnie doświadczenie w pracy jako specjalista w sektorze farmaceutycznym oraz na stanowiskach kierowniczych okazało się nieodzowne w realizacji marzenia, jakim jest przedszkole i żłobek Fair Play. Rodowita gdańszczanka, pełna energii, optymizmu i miłości do dzieci. Jej motto: "Najważniejszym naszym obowiązkiem wobec dzieci, to dać im szczęście".

Paweł Kusek

współwłaściciel przedszkola, ojciec

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, trener piłki nożnej II klasy, instruktor tenisa ziemnego. Pasję do sportu realizował najpierw jako czynny sportowiec, a następnie - zakładając szkołę piłkarską Akademia Sportu - jako trener dzieci i młodzieży. Swoją wiedzę pogłębiał na studiach podyplomowych „Zarządzanie w oświacie” oraz „Organizacja i zarządzanie sportem”. Organizator i współinicjator licznych projektów oraz turniejów sportowych dla młodych adeptów sportu.

Anna Chmielewska

nauczyciel opiekun

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku Nauki o Rodzinie oraz Uniwersytetu Warszawskiego- Profilaktyka Społeczna i Resocjalizacja (tytuł Magistra). Ponadto kontynuuje naukę w Akademii Pedagogiki Specjalnej na studiach podyplomowych zdobywając kwalifikacje pedagogiczne. Od szesnastego roku życia aktywna wolontariuszka. Zdobywała doświadczenie zawodowe wyjeżdżając na kolonie z dziećmi z rodzin biednych i dysfunkcyjnych, pracując jako opiekunka oraz odbywając praktyki w domach dziecka. Dzięki dwukrotnym wyjazdom na studia w ramach programu Erasmus a także wolontariatowi zagranicznemu AIESEC miała okazję doszkalać język angielski oraz zdobywać doświadczenie pracując z dziećmi z domów dziecka. W starszej grupie żłobkowej realizuje swój autorski program nauczania, dzięki czemu dzieci mają szansę poprzez zabawę wszechstronnie rozwijać się oraz poznawać otaczający je świat. W swojej pracy stara się, aby dziecko było szczęśliwe i czuło się dobrze w miejscu, w którym przebywa, gdyż - jak mówił Janusz Korczak - " Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".

Joanna Skrok

położna/kierownik żłobka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, mgr Zdrowia Publicznego, specjalizacja Zarządzanie Ochroną Zdrowia. Dyplomowana Położna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując w szpitalach na oddziałach dziecięcych i położniczych. W najmłodszej grupie żłobkowej prowadzi zajęcia dydaktyczne i ruchowe, dzięki którym dzieci rozwijają mowę, pamięć, a co najważniejsze poznają otaczający je świat. Dba o to, by dzieci czuły się w swojej grupie kochane i doceniane. Uśmiechnięta, pogodna i pełna optymizmu, kocha dzieci i pracę z nimi. Ponadto lubi sport i wycieczki górskie. Jej motto: "Bo najpiękniejszy na świecie jest uśmiech szczęśliwego dziecka".

Aleksandra Stępniak

pomoc nauczyciela/ opiekun

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego-Wydział Pedagogiczny. Technik żywienia. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując jako opiekunka do dzieci (od 6 msc do 3 lat). Lubi aktywne zabawy z dziećmi, jest odpowiedzialna, wesoła, cierpliwa i pełna energii. Ponadto lubi gotowanie i literaturę fantastyczną. Jej motto brzmi: "Dzieci potrzebują ciepła i miłości".

Ewa Milewska

nauczyciel/opiekun

Absolwentka Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Ukończyła studia II stopnia na kierunku Pedagogika Szkolna z Socjoterapią i Terapią Pedagogiczną. Kocha dzieci, jest osobą wesołą, uśmiechniętą i empatyczną. Uważa, że nic nie rozwesela świata lepiej niż dzieci.

Milena Ochal

nauczyciel/opiekun

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, na kierunku Wychowanie Przedszkolne oraz Pedagogika Resocjalizacyjna. Ukończone studia II stopnia na kierunku Profilaktyka Społeczna z Resocjalizacją Sądową. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła odbywając praktyki asystencko-pedagogiczne w szkołach i przedszkolach. Uwielbia pracę z dziećmi. Jest osobą uśmiechniętą, radosną i odpowiedzialną. Ponadto interesuje się literaturą faktu i działem związanym z kosmetologią. Jej motto to: „ Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi…”.

Katarzyna Kosińska

opiekun

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła odbywając praktyki w żłobku. Jest osobą cierpliwą, kreatywną i opiekuńczą. W pracy z dziećmi stawia na ich bezpieczeństwo i indywidualne podejście do każdego dziecka. W życiu stara się cieszyć z małych rzeczy i dostrzegać piękno otaczającego nas świata. Jako największy cel w pracy z dziećmi stawia sobie rozbudowanie ciekawości świata i poznawanie go samodzielnie. W wolnych chwilach lubi czytać książki, interesuje się fotografią oraz wycieczkami rowerowymi. Jej motto to:  "Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego czego się pragnie" Paulo Coelho.

Marta Tryniszewska

pomoc opiekuna

Absolwentka Wyższej Szkoły Cła i Logistyki, na kierunku Logistyka Międzynarodowa. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując jako opiekunka dzieci do lat 3 oraz jako pomoc opiekuna w grupach żłobkowych. Jest osobą ciepłą, spokojną, odpowiedzialną i zawsze uśmiechniętą. W pracy towarzyszy jej mnóstwo energii, którą wykorzystuje podczas gier i zabaw z dziećmi. Jej motto to: "Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie- naucz. Jeśli nie wie- wytłumacz. Jeśli nie może- pomóż."- J. Korczak.

Agata Bąk

pomoc nauczyciela/opiekuna

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, na kierunku Turystyka międzynarodowa. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując jako opiekunka. Jest osobą miłą, wesołą, z pozytywnym nastawieniem do otaczającego ją świata. W wolnych chwilach interesuje się sportem. Od wielu lat trenuje akrobatykę sportową. Swoje zainteresowania wykorzystuje prowadząc zajęcia taneczno- ruchowe w grupie przedszkolnej.

Emilia Dąbrowska

pomoc w przedszkolu i żłobku

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, na kierunku Archeologia. Interesuje się historią, kulturą oraz socjologią i psychologią. Wszystko co wiąże się z człowiekiem, jego zachowaniem i historią, pozwala lepiej zrozumieć społeczeństwo i nas samych. Lubi spędzać czas z dziećmi. Czerpie radość ze wspólnej nauki i zabaw z nimi. Jest osobą, która lubi aktywnie spędzać czas oraz czytać książki.